Mitsubishi Electric
Veri Merkezi Çözümleri

Birlikte daha iyisini yapabiliriz.

Mitsubishi Electric olarak Veri Merkezleri için tamamen entegre ve güvenli baştan sona elektrik altyapısı, soğutma, performans yönetimi ve enerji optimizasyonu çözümleri sunuyoruz. Bu çözümlerimiz ile müşterilerimizin istediği sonuçlara ulaşmasını ve memnuniyetle sonuçlanan güçlü ve kalıcı ilişkiler kurarak sera gazı emisyonlarının ortadan kaldırılmasına yönelik adımlara destek oluyoruz.

Mitsubishi Electric olarak Veri Merkezleri için tamamen entegre ve güvenli baştan sona elektrik altyapısı, soğutma, performans yönetimi ve enerji optimizasyonu çözümleri sunuyoruz. Bu çözümlerimiz ile müşterilerimizin istediği sonuçlara ulaşmasını ve memnuniyetle sonuçlanan güçlü ve kalıcı ilişkiler kurarak sera gazı emisyonlarının ortadan kaldırılmasına yönelik adımlara destek oluyoruz.

Hizmet altyapımız, güç yönetimi ve kontrol çözümlerimizle uyumlu; entegre, akıllı, sağlam, güvenli ve sürdürülebilir "kritik güç ve soğutma" çözümleri için bütünsel hizmet sağlamayı amaçlıyoruz.
Mitsubishi Electric olarak kendi ürettiğimiz ürün ve kontrol sistemleriyle; tesis çalışma süresini, Güç Kullanım Verimliliğini ve güç kalitesini en üst düzeye çıkaran çözümler sunuyoruz.
Veri merkezi tasarımının kritik unsurları arasında güç yönetimi ve soğutma yer alıyor. Mitsubishi Electric olarak toplam tesis güç kullanımı ile IT dışı yük tüketimi arasındaki dengeyi yönetmek ve toplam tesis güç verimliliği ve sürdürülebilirliği sağlamak için tüm güç ve soğutma ürünlerini, sistemlerini ve çözümlerini üreterek kullanımınıza sunuyoruz.
 • IT Soğutma ve
  Ortam Kontrolü

  Mitsubishi Electric HVAC ve IT Soğutma çözümleri, tüm Veri Merkezleri ve IT cihazları için en uygun koşulları sağlar.

 • İzleme ve
  Kontrol Çözümleri

  Mitsubishi Electric izleme ve kontrol çözümleri, birden fazla operasyonel varlık genelinde toplam sistem entegrasyonu, veri yakalama, analitik ve veri merkezi yönetim sistemine bağlantı sağlar.

 • Veri Merkezi
  Altyapı Yönetimi

  Mitsubishi Electric Veri Merkezi Altyapı Yönetimi, eksiksiz veri merkezi yönetimi ve analitiği sunarken; enerji, güç, kapasite ve fazla kapasite, akıllı bina kontrolü, tam bina soğutma, çalışma süresi ve varlık performansı için toplam yönetim sağlar.
  Güvenli veri toplama ve analitik; tesisin performansı, Güç Kullanımı Verimliliği ve sürdürülebilirlik konusunda tam görünürlük verir.

 • UPS

  Mitsubishi Electric UPS sistemleri ve çözümleri, sınıfında önde gelen yüksek verimli yedek güç çözümleri ile çalışma süresi gereksinimlerinin karşılanmasını sağlarken, rakip ürünlere kıyasla daha az yer kaplar.

 • Kritik ve Yedek Güç
  Dağıtım Çözümleri

  Mitsubishi Electric Orta ve Alçak Gerilim Güç Şalterleri ile dağıtım çözümleri, Veri Merkezinizin istikrarlı çalışmasına ve güvenliğine katkıda bulunarak üstün dayanıklılık ve yüksek geçirgenlik sunar.

Mitsubishi Electric Çözümlerinde 5 Temel Unsur

Veri merkezleri enerji verimliliği ile
dünya üzerindeki etkiyi nasıl en aza indirebilir.

VERİ MERKEZİ ALTYAPI YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ

Veri Merkezi Altyapı Yönetimi (DCIM) çözümü, tesis performansı, Güç Kullanımı Verimliliği ve sürdürülebilirlik için tam güvenli görünürlük sağlar.

UPS

Mitsubishi Electric, en zorlu çalışma süresi gereksinimlerini karşılamak için yüksek kaliteli Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) çözümleri sunma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.

İZLEME VE KONTROL

Üst düzey kapsamlı bir denetim sistemi olan DCIM (Veri Merkezi Altyapı Yönetimi) ve sektörün en gelişmiş denetim ve kontrol çözümlerinden biri olan PLC, veri merkezi operasyonlarınızın verimliliğini büyük ölçüde artıracaktır.

IT SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Veri merkezleri ve sunucu odaları söz konusu olduğunda, sunucuların ve IT cihazlarının her zaman en uygun koşullarda tutulması zorunludur.

GÜÇ DAĞITIM SİSTEMİ

Veri merkezlerinin kararlı çalışmasına ve güvenliğine katkıda bulunan üstün dayanıklılık ve yüksek geçirimsizliğe sahip Orta ve Alçak Gerilim Güç Şalterleri sunuyoruz.

Mitsubishi Electric'in bütünsel Veri Merkezi çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için

Loading...
ERROR