Bireysel Kullanıcılar
“Mitsubishi Electric olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun çözümleri, yaygın bayi & servis ağı ve konusunda uzman destek ekiplerimiz ile sunuyoruz.”
 • Enerji Verimliliği ve Konfor
 • Doğru Ürün Seçimi
 • Profesyonel Hizmet Ağı
Enerji Verimliliği ve Konfor...
Sezonsal performansları ile değerlendirilen klimalar arasında sıradan A sınıfı klimaların 2 katından fazla verime sahip seriler bulunduran Mitsubishi Electric klimalar ile yüksek enerji verimliliğine ve arzuladığınız konfora ulaşabilirsiniz.
Doğru Ürün Seçimi...
Keşfetteam hizmetimiz ile mekanınızın ve sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve doğru kapasitedeki klimayı seçmeniz artık çok kolay... devamı
Profesyonel Hizmet Ağı...
Seçilen klimanızın montajı eğitimli, deneyimli ve uzman kadroya sahip profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Neden Mitsubishi Electric?
Mitsubishi Electric Klima Sistemleri olarak konut, ofis ve endüstriyel kullanım için geliştirilmiş ticari ve bireysel tip klima cihazlarımız ile her türlü iklim koşulu için çözümler üretiyoruz. Çevreye duyarlı üretim standartları, esnek kurulum sistemleri, sessizliği, enerji tasarrufu ve üstün ısıtma ve soğutma performansları ile size ihtiyacınız olan konfor ve çözümü sunarken, kullanım maliyetlerinizi de düşürür.
 • Konfor

  Kullanıcılarımız için rahat ve konforlu bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.
 • Verimlilik

  Enerji tüketimini azaltan çevre dostu ürünlerle en uygun maliyetlere ulaşmak için çalışıyoruz.
 • Dayanıklılık

  Normal kullanım sırasında karşılaşabileceğinden çok daha zorlu koşullar altında devamlı olarak test edilen ürünlerle, yıllarca süren dayanıklılık sunuyoruz.

Periyodik Bakım

Soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde oluşabilecek arızaları minimuma indirmek, sistemin çalışma verimliliğini ve konforunu kesintisiz bir şekilde en üst seviyede tutmak amacıyla belirli periyotlarda yapılan işlemler bütünüdür.
add