Yatırımcı Firmalar
 • Projeye Özel Çözüm Önerileri
 • Enerji Verimliliği ve Konfor
Projeye Özel Çözüm Önerileri...
Mitsubishi Electric patentli birçok teknoloji ile bugünden geleceğin iklimlendirme uygulama ve ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Büyük farklılıklar gösteren iklim koşullarına uygun çözümler üretebilecek geniş ürün gamımız her türlü yapı ve tasarım beklentileri ile uyum içindedir. Sessiz çalışmaları, enerji verimli performansları ve çevre üzerindeki minimum etkileri ile her ürünümüz benzersiz özelliklere sahiptir.
Enerji Verimliliği ve Konfor...
Konfor ve verimliliğin mükemmel birleşimi. Daha verimli hale gelmesi için revize edilmiş kompresörü, soğutucu akışkan çevrimi ve ekstra tasarım fikirleri ile yeni City Multi VRF üniteleri, standart eski sistemlerine göre daha yüksek sezonsal verimlilik değerlerine ulaşmak üzere tasarlanmıştır.
Neden Mitsubishi Electric?
Mitsubishi Electric Klima Sistemleri olarak konut, ofis ve endüstriyel kullanım için geliştirilmiş ticari ve bireysel tip klima cihazlarımız ile her türlü iklim koşulu için çözümler üretiyoruz. Çevreye duyarlı üretim standartları, esnek kurulum sistemleri, sessizliği, enerji tasarrufu ve üstün ısıtma ve soğutma performansları ile size ihtiyacınız olan konfor ve çözümü sunarken, kullanım maliyetlerinizi de düşürür.
 • Konfor

  Kullanıcılarımız için rahat ve konforlu bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.
 • Verimlilik

  Enerji tüketimini azaltan çevre dostu ürünlerle en uygun maliyetlere ulaşmak için çalışıyoruz.
 • Dayanıklılık

  Normal kullanım sırasında karşılaşabileceğinden çok daha zorlu koşullar altında devamlı olarak test edilen ürünlerle, yıllarca süren dayanıklılık sunuyoruz.