Yüksek Verimli ve Çevreye Saygılı Sistemler...
Dünyanın önde gelen yeşil şirketi olma doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla sürdürülebilir, güvenli, emniyetli ve konforlu bir yaşam tarzı hedeflerine aynı anda erişen daha zengin bir toplumun oluşturulmasına katkıda bulunmak amacıyla enerji tasarruflu ürünler ve sistemler üretmekteyiz.
Neden Mitsubishi Electric?
Mitsubishi Electric Klima Sistemleri olarak konut, ofis ve endüstriyel kullanım için geliştirilmiş ticari ve bireysel tip klima cihazlarımız ile her türlü iklim koşulu için çözümler üretiyoruz. Çevreye duyarlı üretim standartları, esnek kurulum sistemleri, sessizliği, enerji tasarrufu ve üstün ısıtma ve soğutma performansları ile size ihtiyacınız olan konfor ve çözümü sunarken, kullanım maliyetlerinizi de düşürür.
  • Konfor

    Kullanıcılarımız için rahat ve konforlu bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.
  • Verimlilik

    Enerji tüketimini azaltan çevre dostu ürünlerle en uygun maliyetlere ulaşmak için çalışıyoruz.
  • Dayanıklılık

    Normal kullanım sırasında karşılaşabileceğinden çok daha zorlu koşullar altında devamlı olarak test edilen ürünlerle, yıllarca süren dayanıklılık sunuyoruz.

Periyodik Bakım

Soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde oluşabilecek arızaları minimuma indirmek, sistemin çalışma verimliliğini ve konforunu kesintisiz bir şekilde en üst seviyede tutmak amacıyla belirli periyotlarda yapılan işlemler bütünüdür.
add